Hakkımızda

Manavgat Oto Kurtama ®

Hakkımızda 


Destek odaklı bir şekilde hizmetlere başladığımız Manavgat oto kurtarma firmamız,  araç kapasitemiz ve mevcut alt yapı malzemelerimizle sizlere her zaman hizmet sunmaktadır.


Misyon 


Var olan çalışmalarımızın baştan sona en iyi ve güvenli şekilde tamamlanması için titiz bir bakış açısına sahibiz. Kurulduğumuz günden bu yana alt yapıda kullandığımız malzemelerin en iyi biçimde destek sağlamasını hedefliyoruz.  Müşterilerimizden gelen taleplere göre hareket ederken, doğrudan sorunu çözmeye odaklanmaktayız. Fakat bunu yaparken sektörün ve yasaların genel olarak gerekliliklerini de unutmamaktayız. Misyonumuz,  var olan şartları olabilecek en kısa sürede çözüme ulaştırmaktır. Yolda kalan ve zor durumdaki müşterilerimizin başvurularına, en kısa sürede yanıt vererek, erken çözüm sürecini zorlamaktayız. Sektörün gerekliliklerinin dışında bir yardım talebiniz olduğunda, kendiniz diğer kurumlardan destek alamayacak haldeyseniz, bu durumda bize yönlendirme talebinde de bulunabilirsiniz.


Vizyon 


Verdiğimiz hizmetlerde var olan güncel başarılı çalışmaları her zaman sürdürmek, ilerlemeci bakış açısıyla yeni değerleri firmamıza katarak çözüm sunmak istiyoruz. Bir firmanın sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi, yol yardım destek taleplerinize verilen yanıtlarda sürekli yüksek çabanın bulunması ile ölçülebilir. Yani çözüm odaklı bir hizmet verilirken zor durumlara karşı en iyi şekilde hızdan da ödün vermeden bir süreç benimsenir.  Firmamızın uzun vadede hedefi, kaliteden ödün vermeden yol desteğini sürdürmek, Türkiye şartlarında zor durumdaki sürücülere öncü niteliğinde bir yardım sunabilmektir.


Neler Yapıyoruz?


Firmamız, sadece oto çekici hizmeti değil aynı zamanda akü desteği, yakıt eklemesi gibi işlemler yapmaktayız. Oto çekici hizmeti veren araçlarımız büyük ve beklentileri karşılayan çeşitliliktedir.  Uygun şekilde taleplerinizi ilettiğinizde, bulunduğunuz yere en kısa sürede yol desteği vermekteyiz.  Yakın çevrede arama yaparken, bölgesel hizmet veren araç istasyonlarına göre yönlendirmeler yapılacaktır. 

Verdiğimiz çekici hizmetlerinde, araçlarınızın yüklenmesi ve indirilmesi aşamasında hasarı engelleyici şekilde işlemler yapılmaktadır. Sürücülerimiz,  araç çekimi konusunda uzman sertifikalı ve ehliyetli kişilerden oluşmaktadır. Sadece aracı bir diğer araca yerleştirmek değil, aynı zamanda trafik olan bir zamanda, kriz dönemlerinde çözüm odaklı bir şekilde davranmak konusunda da hassasiyetlerimiz vardır.

Araç çekim işlemi kriz içerisindeki araçların zor durumdan kurtulmasını kapsar. Bu nedenle zorluk seviyeleri önceden tahmin edilerek hazırlıklı şekilde yola devam edilmektedir.  Fakat her talep en zor durum demek de değildir. Yani basit park önü araç çekimi, yol kenarındaki aracın yer değişimi gibi etkenlerde de hızlı olma konusuna dikkat ederek devam etmekteyiz.

Araç yakıtı bittiği zaman, en sıkıntılı bir sürece girmiş olabilirsiniz. Bu sıkıntılı süreç boyunca bekleme esnasında kendinizi ve yanınızdaki diğer kişileri güvene almalısınız. Çünkü yolda devam ederken nerede hangi ortamda olacağınızı kestiremeyebilirsiniz. Bundan dolayı araç içerisindeki önlem takımı hazırda bulunmalıdır. Trafik akışında aracınızın etrafını diğer araçları uyararak koruyabilir, yeni zorlukları engellemek üzere işlem yapabilirsiniz.

 

Sayfamızı Paylaşın

© Manavgat Oto Kurtarma ® Tescilli Markamızı İzinsiz Kullanım Tespiti Olduğu Taktirde Yasal İşlemler Firmamız Tarafından Başlatılacaktır...

Tasarım Ankara Hosting