Manavgat Oto Kurtarıcı

Manavgat Oto Kurtarıcı

19 Jun

Manavgat Oto Kurtarıcı

Manavgat Oto Kurtarıcı  


Manavgat oto kurtarıcı firması olarak araçlarınız yolda kaldığında ve bir nedenle çekilmesi gerektiğinde başvuru yapabilirsiniz.


Oto Kurtarıcı Nedir?

 

Oto kurtarıcının tanımı yapılırsa, bir yerde kalan ve yolda ilerlemesi mümkün olmayan bir aracın çekici işlevi gören bir araçla doğru yere gönderilmesidir.  İlçe içerisinde ve civarında oto kurtarıcı hizmetleri alabilirsiniz. Bir araç kurtarma işlemi sadece otomobiller için değil, kamyonlar, traktör benzeri araçlar için de geçerlidir. Büyüklükleri açısından bakıldığında bu araçların çekimi için gereken alt yapıyı sunan çekici araçlarımız vardır.  

Oto kurtarıcılarda ne tüf bir hizmet alınacağı sizden gelen adres ve durum talebine göre şekillenir. Kurtarıcı hizmetinde çekici araç mekanizması için uygun zemini sağlamaktayız. Örneğin ortadan ikiye bölünen bir araç varsa farklı parçalar halinde bunu vinçle araca yükleyebilmekteyiz.  Oto kurtarıcı hizmetleri için firmamız güvenli şekilde hizmetler vermektedir.


Modern Sistem Çekici Araçları


Çekici araçlarında mekanizma otomobilin tam olarak araç üzerine çıkmasını sağlamaktır. Modern sistem bu mekanizmanın sürekli olarak temiz biçimde çalışması için kontrolü gerektirmektedir. Kontrolden kasıt, mekanizmada olası aksamaların yeniden gözden geçirilmesidir. Modern sistem araçlarda otomatik olarak çekici alt kısmı çıkmakta, bu kısım araç tekeri altına girerek aracı kaldırmaktadır. Çekici araçlarının büyüklükleri kendi içinde değişebildiği için araç büyüklüğünü model ve ne amaçla kullanıldığını öğrenmelisiniz. Büyük minibüslerde çekici sistemi özel ölçülerde alınmaktadır.


Yolda Akü Bitince


Akü bittiği zaman araçlarda elektrik enerjisi olmadığı için ilerlemeniz duracaktır. Beklenmeyen dönemlerde bu tür zorluklarla karşılaştığınızda 7/24 firmamıza başvuru yapabilir ve yardım talep edebilirsiniz.


Kurtarma Aracı Çağırma Fiyatları


Kurtarma aracı fiyatları değişken bir özelliktedir. Bazı araçlar kısa mesafe için ve küçük mekanizma için çağrıldığında uygundur. Yol uzadıkça ve araç büyüklüğü arttıkça fiyatlarda da artış olmaktadır. Oto yardım hizmetleri bazen ek destek birimlerini de gerektirebilmektedir. Bu gibi hallerde görüşme yaparak sizlerle bir karara varılarak çözümler sağlanmaktadır. Araç yapılarında fiyatlandırmalar için sık kazalı araç çektiren bir rent a car firması uzun vadeli anlaşmalar yapabilir. Bu gibi hallerde sözleşme doğrultusunda bir miktar belirlenecektir.

 

Sayfamızı Paylaşın

© Manavgat Oto Kurtarma ® Tescilli Markamızı İzinsiz Kullanım Tespiti Olduğu Taktirde Yasal İşlemler Firmamız Tarafından Başlatılacaktır...

Tasarım Ankara Hosting