Manavgat Oto Kurtarma

Manavgat Oto Kurtarma

Manavgat Oto Kurtarma  


Manavgat oto kurtarma  firması olarak kurumsal zeminde geniş filoyla çekici hizmeti sunuyoruz. 7/24 yol yardım ve çekici taleplerinizi iletebilirsiniz.


Yol Destek Hizmetleri Neyi Kapsar?


Yol destek hizmeti kapsamında öncelikle başvuru yaparak bize durumu anlatmalısınız. Yani ne tür bir nedenle yol desteğine ihtiyacınız varsa bu duruma göre bir hizmet almak istersiniz. Bazı araçların kaza nedeniyle yolda kalması durumunda hızlı şekilde trafik açılması gerekmektedir.  Yol destek yardımı talep ederek en yakın destek oto çekici ile gönderim gerçekleşmektedir. Bunun dışında sel halinde araç yolda kaldıysa, yine destek çekici talebinde bulunabilirsiniz. Zor çevre koşullarına bağlı olarak sorunlara rastlanabilmektedir. Yol destek talebi, bazen benzin bitmesi ve alacak bir yer kalmaması nedeniyle de ortaya çıkabilir. Uzun mesafede oto kurtarıcı taleplerinizde yakıt aktarımı, akü desteği gibi yönlendirmeler de sunabilmekteyiz. 


Kara Saplanan Araçların Kurtulması


Karlı hava şartları araçlar için en zorlu dönemlerden biridir. Kara saplanan araçlar, yoğun yağışlı dönemlerde biriken kar nedeniyle kayma ve yoldan çıkma sorunlarıyla karşılaşabilir. Araçların kurtulabilmesi için bu kaygan zemine uyum sağlayan güvenli oto çekici desteğiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz yolda hızlı başvuru yaparak acil destek talep edebilirsiniz.


Yol Desteği Ne Kadar Sürede Gelir


Mevcut filomuz sizden gelen talep ile en yakın sürede yol desteği sunacaktır. Bunun için aradığınızda bulunduğunuz yerin konumunu söylemeniz gerekir. Size verilen zamanlama olabilecek en hızlı süre olacaktır. Fakat araç kurtarma dışında daha da farklı bir durum varsa, bu durumda diğer kurumlardan destek almayı da unutmamalısınız. Oto kurtarma ekibimiz çekici temini ve mevcut malzemelerle en kapsamlı müdahale yapmaktadır. Ancak bazı durumlar hizmet kategorimizin dışına çıktığı için yol destek talepleri açısından farklı bir yere başvuru yapmanız gerekebilir.


Manavgat Oto Kurtarma  Firması Fiyatları


Oto kurtarma  firması Manavgat ilçesi ve diğer yerler için değişken bir özelliktedir. Oto kurtarıcı çekici mekanizmayı talep ettiğinizde,  firma fiyatlandırılması yol ve hizmete göre değişecektir. Fiyatlarla alakalı bazı işletmeler düzenli ihtiyaca bağlı olarak tarafımızla sözleşme imzalamakta ve ekonomik artı sağlamaktadır.

 

 

 

Sayfamızı Paylaşın

© Manavgat Oto Kurtarma ® Tescilli Markamızı İzinsiz Kullanım Tespiti Olduğu Taktirde Yasal İşlemler Firmamız Tarafından Başlatılacaktır...

Tasarım Ankara Hosting